NEDİR ?

HaberSoft Nedir?

Habersoft başta haber ve blog siteleri olmak üzere içerik bazlı siteler için ihtiyaçlara en iyi cevabı verebilecek şekilde tasarlanmış, masaüstü ve mobil cihazları kapsayan gelişmiş bir içerik yönetim sistemi yazılımıdır.

İnternet kullanımında mobil cihazların kullanım oranlarının giderek arttığı günümüzde, bu konuda çözüm sağlayan benzer yazılımlara kıyasla mobil konusuna daha fazla önem veren firmamız müşterilerine komple bir çözüm sunmaktadır.

Habersoft kullanan siteler ister başlangıç anında, isterse daha sonradan Mobil sitenin yanı sıra iOS ve Android işletim sistemleri için native uygulamalara sahip olabilecekler. Sitelerine ekledikleri tüm içerikler anında mobil uygulamalarda da görüntülenebilecektir.

Habersoft
open source veya benzeri bir yazılım mantığı üzerine kurulmamış, Gaziantep Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (Teknopark)  faaliyet gösteren firmamız bünyesindeki 7 kişilik bir yazılım ekibi tarafından, son derece güvenli bir web yazılım dili framework'ü üzerinde yaklaşık bir yıl süren çalışmalar neticesinde tasarlanmıştır. Firmamız aynı şekilde mobil uygulamaları da kendi bünyesinde yapmakta ve müşterilerine eksiksiz bir çözüm sunabilmektedir.

Habersoft
hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için özellikler sayfamıza bakabilir, sık sorulan sorular sayfasındaki cevaplarımız ile daha net bilgilere ulaşabilirsiniz.